Test opon całorocznych 175/70 R13 na rok 2026
Wyniki testów
Ranking ogólnych osiągów
1.
Kleber Quadraxer 2
Kleber Quadraxer 265%
2.
Linglong Sport Master 4S
Linglong Sport Master 4S63%
3.
Viking FourTech Plus
Viking FourTech Plus58%
4.
Maxxis Premitra AS AP3
Maxxis Premitra AS AP351%
5.
Falken EuroALL Season AS210
Falken EuroALL Season AS21051%
6.
Nexen N Blue 4 Season
Nexen N Blue 4 Season50%
7.
Imperial All Season Driver
Imperial All Season Driver35%
Na suchej nawierzchni
Waga w ogólnej ocenie:
20%
1.
Linglong Sport Master 4S
Linglong Sport Master 4S93%
2.
Maxxis Premitra AS AP3
Maxxis Premitra AS AP359%
3.
Falken EuroALL Season AS210
Falken EuroALL Season AS21055%
4.
Nexen N Blue 4 Season
Nexen N Blue 4 Season48%
5.
Viking FourTech Plus
Viking FourTech Plus47%
6.
Kleber Quadraxer 2
Kleber Quadraxer 236%
7.
Imperial All Season Driver
Imperial All Season Driver30%
Hamowanie na suchym
50%
1.
Linglong Sport Master 4S
93%
2.
Maxxis Premitra AS AP3
71%
3.
Nexen N Blue 4 Season
60%
4.
Falken EuroALL Season AS210
50%
5.
Kleber Quadraxer 2
38%
6.
Imperial All Season Driver
28%
7.
Viking FourTech Plus
26%
Handling na suchej nawierzchni
50%
1.
Linglong Sport Master 4S
93%
2.
Viking FourTech Plus
68%
3.
Falken EuroALL Season AS210
59%
4.
Maxxis Premitra AS AP3
47%
5.
Kleber Quadraxer 2
35%
6.
Nexen N Blue 4 Season
37%
7.
Imperial All Season Driver
32%
Na mokrej nawierzchni
Waga w ogólnej ocenie:
40%
1.
Viking FourTech Plus
Viking FourTech Plus69%
2.
Linglong Sport Master 4S
Linglong Sport Master 4S58%
3.
Falken EuroALL Season AS210
Falken EuroALL Season AS21057%
4.
Maxxis Premitra AS AP3
Maxxis Premitra AS AP356%
5.
Nexen N Blue 4 Season
Nexen N Blue 4 Season44%
6.
Kleber Quadraxer 2
Kleber Quadraxer 243%
7.
Imperial All Season Driver
Imperial All Season Driver22%
Hamowanie na mokrym
20%
1.
Viking FourTech Plus
71%
2.
Linglong Sport Master 4S
60%
3.
Falken EuroALL Season AS210
55%
4.
Nexen N Blue 4 Season
51%
5.
Maxxis Premitra AS AP3
38%
6.
Kleber Quadraxer 2
35%
7.
Imperial All Season Driver
16%
Handling na mokrej nawierzchni
20%
1.
Falken EuroALL Season AS210
56%
2.
Linglong Sport Master 4S
54%
3.
Kleber Quadraxer 2
42%
4.
Viking FourTech Plus
44%
5.
Maxxis Premitra AS AP3
43%
6.
Nexen N Blue 4 Season
42%
7.
Imperial All Season Driver
22%
Aquaplaning wzdłużny
20%
1.
Viking FourTech Plus
90%
2.
Maxxis Premitra AS AP3
70%
3.
Falken EuroALL Season AS210
64%
4.
Linglong Sport Master 4S
60%
5.
Kleber Quadraxer 2
55%
6.
Nexen N Blue 4 Season
51%
7.
Imperial All Season Driver
28%
Aquaplaning w zakręcie
20%
1.
Viking FourTech Plus
96%
2.
Maxxis Premitra AS AP3
77%
3.
Linglong Sport Master 4S
60%
4.
Falken EuroALL Season AS210
57%
5.
Kleber Quadraxer 2
43%
6.
Nexen N Blue 4 Season
41%
7.
Imperial All Season Driver
Nie wystarczająco danych
Czas okrążenia mokrego toru kołowego
20%
1.
Falken EuroALL Season AS210
55%
2.
Maxxis Premitra AS AP3
50%
3.
Viking FourTech Plus
44%
4.
Nexen N Blue 4 Season
36%
5.
Imperial All Season Driver
18%
6.
Kleber Quadraxer 2
Nie wystarczająco danych
7.
Linglong Sport Master 4S
Nie wystarczająco danych
Na śniegu
Waga w ogólnej ocenie:
30%
1.
Kleber Quadraxer 2
Kleber Quadraxer 294%
2.
Viking FourTech Plus
Viking FourTech Plus54%
3.
Falken EuroALL Season AS210
Falken EuroALL Season AS21052%
4.
Nexen N Blue 4 Season
Nexen N Blue 4 Season48%
5.
Maxxis Premitra AS AP3
Maxxis Premitra AS AP344%
6.
Linglong Sport Master 4S
Linglong Sport Master 4S41%
7.
Imperial All Season Driver
Imperial All Season Driver35%
Trakcja na śniegu
33%
1.
Kleber Quadraxer 2
95%
2.
Viking FourTech Plus
71%
3.
Falken EuroALL Season AS210
50%
4.
Maxxis Premitra AS AP3
47%
5.
Nexen N Blue 4 Season
43%
6.
Linglong Sport Master 4S
34%
7.
Imperial All Season Driver
34%
Hamowanie na śniegu
33%
1.
Kleber Quadraxer 2
92%
2.
Viking FourTech Plus
62%
3.
Falken EuroALL Season AS210
57%
4.
Nexen N Blue 4 Season
48%
5.
Maxxis Premitra AS AP3
44%
6.
Linglong Sport Master 4S
41%
7.
Imperial All Season Driver
Nie wystarczająco danych
Handling na śniegu
33%
1.
Kleber Quadraxer 2
94%
2.
Nexen N Blue 4 Season
53%
3.
Falken EuroALL Season AS210
50%
4.
Linglong Sport Master 4S
48%
5.
Maxxis Premitra AS AP3
40%
6.
Imperial All Season Driver
39%
7.
Viking FourTech Plus
30%
Przyczepność w zakrętach na śniegu
0%
1.
Nexen N Blue 4 Season
68%
2.
Maxxis Premitra AS AP3
53%
3.
Falken EuroALL Season AS210
46%
4.
Linglong Sport Master 4S
45%
5.
Viking FourTech Plus
36%
6.
Kleber Quadraxer 2
Nie wystarczająco danych
7.
Imperial All Season Driver
Nie wystarczająco danych
Komfort jazdy
Waga w ogólnej ocenie:
5%
1.
Kleber Quadraxer 2
Kleber Quadraxer 296%
2.
Nexen N Blue 4 Season
Nexen N Blue 4 Season82%
3.
Linglong Sport Master 4S
Linglong Sport Master 4S75%
4.
Imperial All Season Driver
Imperial All Season Driver68%
5.
Maxxis Premitra AS AP3
Maxxis Premitra AS AP354%
6.
Viking FourTech Plus
Viking FourTech Plus45%
7.
Falken EuroALL Season AS210
Falken EuroALL Season AS21043%
Hałas zewnętrzny
100%
1.
Kleber Quadraxer 2
96%
2.
Nexen N Blue 4 Season
82%
3.
Linglong Sport Master 4S
75%
4.
Imperial All Season Driver
68%
5.
Maxxis Premitra AS AP3
54%
6.
Viking FourTech Plus
45%
7.
Falken EuroALL Season AS210
43%